Ką ir kodėl parduodame

Parduodunaudota.lt yra įmonės "EMP recycling" projektas. Pagrindinė UAB „EMP recycling“ veikla yra elektronikos, buitinės technikos, spalvotųjų metalų, katalizatorių supirkimas, surinkimas, perdirbimas ir prekyba. Kasmet perdirbame  per 20 tūkst. tonų atliekų ir nuolat stebime, kad daugybė daiktų ar jų dalių  galėtų būti panaudotos dar kartą. Nuo pat veiklos pradžios kaupiame ir tuos daiktus, kurie yra  gamybos, technikos istorija. Ne vienas jų jau puikuojasi muziejuose.

Norėdami suteikti galimybę juos panaudoti dar kartą sukūrėme projektą parduodunaudota.lt. Šiam projektui buvo pradėtos rinkti atliekos, kurios galėtų sudominti kolekcionierius, menininkus, sodininkus, statybininkus ar elektronikos meistrus. Vėliau pradėjome kaupto ir išimtas iš nebenaudojamos elektroninės įrangos, bet dar geras elektronikos dalis, ardymo metu atskirtas atsargines dalis (šaldytuvo lentynėles, dureles, kompiuterio dalis, įvairius variklius ir pan.). Šiuo metu šiame užsakymų puslapyje siūlome ir jums įsigyti  antikvarinių retenybių, neįprastų ir unikalių suvenyrų, vienetinių gaminių, Jums reikalų senovinių elektronikos dalių  ir papuošti interjerus, sodybas ar tiesiog suteikti šansą ir pirkti ne naują, o seną daiktą ar susitvarkyti turimą. Tereikia darbščių rankų, sumanaus meistro… ar tiesiog fantazijos ir daiktai gali tarnauti dar daug metų.  

Manome, kad  visuomet, prieš perkant ką nors nauja, verta pamąstyti  apie daiktus, kurie  verti KITO gyvenimo ir taip išsaugoti ne tik istoriją, sutaupyti pinigų, bet ir planetos resursų. Prisidėkite ir Jūs prie žiedinės ekonomikos projekto. 
Sekite mus socialiniuose tinkluose