Parduodunaudota.lt. Daiktai verti KITO gyvenimo.

Tai sėkmingai veikiantis EMP Recycling projektas, siūlantis įsigyti įvairius antikvarinius daiktus, elektronikos prietaisų, kompiuterių dalis. Projekto tikslas – skatinti visuomenę vengti atliekų susidarymo, daiktus naudoti pakartotinai ar pailginti jų naudojimo laiką.

Norint išsaugoti paveldą ir istorinius, antikvarinius daiktus, kurie kelia prisiminimus, kaupiame ir suteikiame galimybę jais džiaugtis ir juos tausoti kitiems. Mūsų siūlomi daiktai gali sudominti menininką, norintį pasipuošti savo namus išskirtiniu antikvariatu, kolekcionierių, kuris ieško kaip papildyti savo senovinių daiktų kolekciją ar meistrą, kuris ieško elektronikos prietaisų, kompiuterinių detalių ir nori atnaujinti įrenginius. Internetinėje parduotuvėje rasite įvairių daiktų, kurie turi savo ,,galiojimo laiką“ ir gali būti su defektais, todėl įsigydami juos prisiimate visą atsakomybę jais rūpintis ir tausoti.

Jau kelis metus veikiantis projektas sėkmingai padeda rasti savo namus ir panaudojimo būdą 70 tonų įvairių daiktų per metus. Jis skatina keisti vartotojų požiūrį į naudotus daiktus, mažinti vartojimą ir bendrą atliekų kiekį.

Manome, kad visuomet, prieš perkant ką nors nauja, verta pamąstyti apie daiktus, kurie verti KITO gyvenimo ir taip išsaugoti ne tik istoriją, sutaupyti pinigų, bet ir gamtos išteklių. 

Prisidėkite ir Jūs prie žiedinės ekonomikos projekto!

Kodėl verta rinktis mūsų prekes?  

Antikvariniai daiktai su žmonių istorijomis

Antikvariniai daiktai atkeliauja kartu su žmonių istorijomis ir prisiminimais. Suteikiame galimybę ne tik džiaugtis jais kitiems, bet leidžiame atgimti daiktams iš naujo.  

Įvairiausios kompiuterių ir elektronikos dalys

Platus įvairiausių kompiuterių, kitos elektronikos dalių asortimentas. Rasite ir didelį kiekį ir tam tikros detalės, dalies ir išskirtines retenybes, ar pigesnes detales technikos sutvarkymui.

Išskirtinių daiktų asortimentas

Asortimente rasite išskirtinių daiktų, jeigu ieškote labai specifinių prietaisų filmui, spektakliui, ekspozicijai – čia puiki vieta juos atrasti!