Naujienos

Parduodunaudota.lt istorija. Nuo ko viskas prasidėjo?

2023-01-25

Parduodunaudota.lt – nuo 2016 metų sėkmingai veikiantis EMP Recycling projektas, siūlantis įsigyti įvairius antikvarinius daiktus, naudotus elektronikos prietaisus, kompiuterių dalis ir dar daugiau. Šio projekto tikslas – skatinti visuomenę nebijoti naudoti daiktus pakartotinai, mažinti vartojimą ir suteikti KITĄ gyvenimą naudotiems daiktams.

Ši idėja atsirado matant senovinius, antikvarinius daiktus atkeliavusius į perdirbimą, kuriuos tiesiog buvo gaila naikinti, malti ir utilizuoti. Gaudavome labai daug įvairios antikvarinės technikos, senovinių daiktų, dekoracijų bei daugybę elektronikos prietaisų, juos pradėjome kaupti sandėliuke, darėme ekspoziciją EMP Recycling gamykloje, dovanojome juos muziejams. Patys pradėję domėtis kaip juos galima būtų dar kartą panaudoti, supratome kad yra platus klientų ratas, kurie ieško tam tikrų daiktų, kurie pas mus yra paruošti perdirbti.

Tvarus vartojimas ir antrinis išmetamų daiktų panaudojimas itin svarbus aspektas kalbant ne tik apie aplinkosaugą, bet kūrybingumo bei išradingumo skatinimui, prikeliant daiktus antram gyvenimui. Parduodunaudota.lt parduotuvėje rasite ir antikvarinių retenybių, ir įvairių elektroninės įrangos detalių: procesorių, plokščių ir kt. Pasitelkus fantaziją ir originalias idėjas, iš panaudotų daiktų galima sukurti naują vienetinį gaminį ar pasitaisyti savo seną dar veikiančią elektroniką.

Šią veiklą ir toliau tęsiame sėkmingai bei pastebime, kad vis daugiau žmonių keičia savo požiūrį į naudotus daiktus ir suteikia jiems KITĄ gyvenimą. Džiaugiamės, kad 70 tonų daiktų per metus suranda savo antruosius namus bei tikimės, kad šis skaičius augs ir toliau.